reklama

Cena Sophia a 7 finalistek: Hlasujte pro nejzajímavější projekt

Druhý ročník soutěže "Cena Sophia" se pomalu blíží ke svému konci. Za redakci jsme vybrali sedm postupujících finalistek, které jsme vám postupně i představili. Nyní je už jen na vás, která z žen, resp. který z projektů vzniklých v rámci mateřské dovolené, zvítězí. Hlasujte pro ten nejzajímavější.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Cena Sophia dává hluboký smysl všem, kteří vědí, co obnáší mateřská dovolená a téměř nikdy nekončící péče o malé potomky. Spousta žen je natolik pohlcená svou mateřskou rolí, že si dost dobře nedokážou představit jakoukoli další činnost.

A přece jsou mezi námi ženy, které při tom všem shonu vymyslely a následně zrealizovaly velkou věc. Projekt, který těší i naplňuje nejen je samotné, ale ovlivňuje také jejich široké (nejenom) okolí.

  „Najít správný směr, mezi opatrností a odvahou je to největší umění.“ Tomáš Baťa, český podnikatel Cena Sophia, k citátu, žena.cz

Nebylo jednoduché vybrat "pouhých" sedm projektů, které nás více než zaujaly. Celý realizační tým Ceny Sophia byl mile překvapen (i lehce zaskočen) širokou škálou realizovaných nápadů, které dávají smysl. 

Přesto jsme vybrat museli…

Projděte se s námi souhrnnou grafikou sedmi "statečných", které se v soutěži Cena Sophia probojovaly až do samého finále.

A pomozte nám vybrat vítězku.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama