reklama

5 chytrých služeb, které vám usnadní život

Nejen moderní technologie, ale i moderní služby nám dokáží výrazně usnadnit život.

Foto: Isifa/Thinkstock

Nejen moderní technologie, ale i moderní služby nám dokáží výrazně usnadnit život, jen se nesmíme bát je použít. Není to totiž žádný nedostižný luxus, ale naopak jsou určené pro běžné lidi, kteří chtějí zvládat nejen pracovní povinnosti, ale také si udržovat domácnost v dobrém stavu a ještě si zachovat nějaký čas pro sebe.

Už teď je jich k dispozici celá řada a neustále přibývají další. Vybrali jsme pět takových, které se vám mohou hodit nejčastěji.

Rohlík.cz

Přes internet už nemusíte nakupovat jen oblečení, kosmetiku nebo elektroniku, ale i běžné potraviny. Dokonce i čerstvé a od lokálních farmářů. Internetový supermarket Rohlik.cz nabízí produkty ze sítě Sklizeno, ale i čerstvé a trvanlivé potraviny z řetězce Makro. Seženete tu tedy úplně cokoli a navíc vám to přivezou až domů do 90 minut. Dovoz je navíc při první objednávce a každá další nad dva tisíce korun zdarma. To je fér, ne?

Jídloteď.cz

Jestli někdy nestíháte vařit, ale nestíháte si ani zajít do restaurace, nechte si jídlo z vašeho oblíbeného podniku dovézt domů. Firem, které vám tuhle službu zprostředkují, je čím dál více, takže si můžete dokonce vybírat. Variantou je Dámejídlo.cz nebo třeba Jídloteď.cz. Jídlo si vyberete velmi snadno přes internet, nemusíte nikam volat, a jen čekáte. Samozřejmě při tom vidíte, za jak dlouho u vás kurýr zazvoní. A výhodou je, že pokud se zdrží, máte příští objednávku zdarma.

Hlídačky.cz

Abyste si mohla v klidu dodělat povinnosti v práci a nemusela rychle letět do školky, a potom resty dodělávat doma mezi vařením a hlídáním dítěte, případně abyste si mohla s partnerem zajít do kina, pořiďte si paní na hlídání. Mrkněte na stránku Hlídačky.cz, kde je jich na výběr téměř pět tisíc. Skvělé je, že narozdíl od běžných agentur tady neplatíte provizi - platíte přímo hlídačce a komunikujete přímo s ní.

Ironingladies.cz

Ještě mnohem více času vám zabírá úklid domova, nebo třeba žehlení. To je snad ta nejvleklejší a pro spoustu z nás i nejotravnější činnost vůbec. Naštěstí i na tohle už si můžete najmout lidi. Na webu Ironingladies.cz si najdete tu svoji paní, která bude ráda, že jí dáte práci, a vy budete rádi, že máte čas na jiné důležité věci. Stejně tak si můžete najmout paní na úklid, nebo si třeba pozvat četu na mytí oken. Na internetu si nalistuje stránku umytokna.cz. Paní na úklid mimochodem najdete i na zmíněných Hlídačkách - mají tu pro to speciální sekci.

Rádceprovašinemovitost.cz

Potřebujete větší byt, dům se zahradou, anebo naopak garsonku v centru, jenže nemáte čas probírat se nabídkami realitek a developerských společností? Najměte si člověka, který to všechno udělá za vás, a to včetně toho, že se vám pokusí vyjednat ty nejvýhodnější podmínky koupě. Pomůže web Rádceprovašinemovitost.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

30 věcí, které dnes musí zvládat každá moderní žena

15 motivačních citátů od úspěšných lidí. Nakopnou i vás

10 věcí, za které byste měli přestat platit

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama