reklama

Chtěli jsme z ní udělat princeznu pro lidi, říká kadeřník Meghan

George Northwood strávil s vévodkyní Meghan dva roky jako její přední kadeřník. Známý 41letý Londýňan prozradil, jak se s manželkou prince Harryho spolupracovalo a co stojí za její image.

Vévodkyně Meghan Prohlédnout grafiku
Vévodkyně Meghan | Foto: Reuters

George Northwood a vévodkyně Meghan se setkali krátce poté, co se tehdy ještě Meghan Markleová přistěhovala za svým budoucím manželem, princem Harrym do Londýna a hledala prvotřídního kadeřníka. Známí ji tehdy doporučili vlasového mága Northwooda, který stojí i za vlasovým stylem modelky Alexy Chungové. 

"Byl jsem docela nervózní, ale byla velmi milá. Řekla mi: ‘Jsem prostě holka z Cali‘ (zkratka pro Kalifornii, pozn. red.) a ty kalifornské vlasy jsem miloval. Hned jsem se cítil v pohodě," svěřil se Northwood britskému deníku The Telegraph

Londýnský kadeřník pomohl nové člence britské královské rodiny najít styl, který by byl vhodný jejímu postavení a zároveň byl dostatečně moderní. "Museli jsme pro ni najít řešení. Chtěli jsme docílit toho, aby byl její vzhled přístupný lidem a vypadala jako princezna, se kterou se mohou všichni ztotožnit," dodal. 

"Užíval jsem si každou minutu spolupráce s touhle úžasnou dvojicí, která mne naučila tolik o diverzitě, rovnoprávnosti a důležitosti mentálního zdraví," uvedl londýnský kadeřník na svém Instagramu prvního dubna, když vévodové přestali být aktivními členy britské monarchie.

Podívejte se do naší grafiky, co všechno o vévodkyni Meghan prozradil. 

reklama
reklama