reklama
 

Je čas zaměřit pozornost na sportovní šatník!

Zatímco dříve šlo o funkčnost, dnes je sportovní oblečení samo módním trendem.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

Možná si ještě pamatujete začátky legín. Černá kam se podíváte, ne moc povedené zpracování a navíc byly mírně průhledné. Tyto modely jsou naštěstí nenávratně pryč a výrobci se v současné době snaží přizpůsobovat design každého kousku oblečení danému sportu na míru. Na silový trénink si tak můžete pořídit kousky s vylepšenými kompresními zónami, modely na jógu mají zase ve spodní části třmeny. Ty slouží k tomu, aby se legíny ani v sebekrkolomnější pozici nevyhrnovaly. A ani design jako takový nezahálí. Ve spolupráci s fashion designéry či celebritami můžete nejen v obchodech známých sportovních značek narazit na zajímavé sportovní kolekce. Vedle  klasických černých modelů a výrazných barev tu na vás tak čekají i pastelové odstíny, zemitější tóny, zajímavé grafické potisky či legíny s průstřihy.

Podobným způsobem výrobci přistupují i k tričkám, tílkům a spodnímu prádlu. Sportovní podprsenky se od sebe neliší jen svou barvou, ale i stylem zapínání, možností nastavení ramínek, stejně jako svým vyztužením. Vybírat tak můžete nejen podle designu, ale podle aktivity, kterou v podprsence chcete dělat. K dispozici jsou modely se silnou oporou určené pro tréninky s vysokou zátěží, jako je běhání, tanec nebo crossfit, střední opora je vhodná k běžným fitness aktivitám a nízká k pomalejším cvičením, jako je třeba pilates nebo jóga.

Ale nákup sportovního oblečení je pouze první krok. Jakmile máte své snové oblečení, je důležité, abyste se o ně i dobře starali. Zvláště vzhledem k tomu, že mnoho těchto oděvů vyžaduje speciální péči, protože jsou z funkčních materiálů nebo v sobě mají membrány.

Jak pečovat o sportovní oblečení

K péči o sportovní oblečení použijte nové vonné prací perličky Lenor Unstoppables (nezapomeňte spolu s nimi použít i prací prostředek!) a dodejte mu tak maximum svěžesti a vůně pro další trénink. Perličky vložte přímo do bubnu pračky a na ně pak dejte prádlo. Perličky se lehce rozpouští a provoní prádlo až do dalšího praní nebo na dobu až 12 týdnů u uskladněného prádla. Pro technické materiály a membrány jsou naprosto bezpečné, vám tudíž už nic nebrání v tom, cítit se při každém sportu pohodlně a příjemně svěží.

"Pro mě jsou vonné perličky Lenor Unstoppables při praní už několik měsíců absolutní "must have". Díky svému složení jsou vhodné i pro sportovní oblečení, které u nás doma peru snad obden, a prádlo vydrží krásně voňavé i dlouho po vyprání," říká Eva Kraus @fitnessevisek.

Nyní můžete vybírat ze 4 intenzivních vůni:

  • Unstoppables Fresh - kombinace minerálů, vůně vodních lilií a vysoké tóny květinově zelené dávají těmto vonným perličkám přímořský charakter.
  • Unstoppables Lavish - luxusní vůně inspirovaná parfémem plným noblesy, jemná kombinace červených růží a broskvových tónů.
  • Unstoppables Dreams - Sofistikovaná kombinace jasmínu a vanilky, uklidňující a uvolňující zároveň.
  • NOVINKA! Unstoppables Spring - svěží a čistá vůně fialky, konvalinky, květu pomerančovníku a růže v kombinaci s bohatými dřevitými tóny a čerstvými zelenými květinovými tóny. V obchodech k dostání od října 2018.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama