reklama

Jaké jsou vaše nejhorší a nejlepší vlastnosti? Zjistěte to podle životního čísla

Čísla vás obklopují, kam se podíváte. Působí svou energií, umí pomoci, ale i pěkně zkomplikovat život. Jejich kvality se propisují také do vašeho charakteru a ovlivňují, jak jednáte. Které vlastnosti jsou ku prospěchu, a nač naopak nejste pyšní? Podívejte se na nejlepší a nejhorší rysy své osobnosti podle životního čísla.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Numerologie je prastará věda, která dokáže na základě podrobného numerologického rozboru relevantně popsat lidskou povahu a vysvětlit nejrůznější události v životě. Vychází z data a času narození, svou roli ovšem hraje spousta dalších atributů včetně jména, které nosíte. 

Datum narození je cosi jako genetická informace, od které se odvíjí celý váš život. Pokaždé vás ovlivňuje celá řada čísel a číselných kombinací, které zkušený numerolog získá podrobným rozpočtem dne a času, kdy jste přišli na svět. Teprve pak se dá hovořit o numerologickém rozboru, který se "potká" s vaší povahou, tím, co aktuálně prožíváte, a podá vysvětlení. 

Jedním z důležitých čísel je i číslo životní. Neznamená, že musíte nutně mít povahu, která je tomuto číslu vlastní, v každém případě vás však ovlivňuje. Znamená mimo jiné směr, kterým byste se měli ubírat, a do jisté míry vás prostřednictvím událostí ve vašem životě posunuje k jeho pochopení.  

Jaké jsou nejlepší a jaké nejhorší vlastnosti jednotlivých životních čísel, najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama