reklama

Velký karetní výklad na rok 2021: Vztahy, zdraví, práce i rada karet

Rok se s rokem sešel a do konce toho aktuálního zbývá už jen pár dnů. Většině z nás dalo uplynulé období docela zabrat, a proto mnozí s nemalou nadějí hledí do budoucna. Co přinese rok 2021 jednotlivým znamením zvěrokruhu? Jak se bude dařit v lásce, práci nebo po zdravotní stránce? Nač si dát pozor a jakou konkrétní radu pro vás tarotové karty mají?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Za pár dnů hodiny odbijí poslední minuty roku 2020. Se svými blízkými si navzájem popřejeme všechno nejlepší do nadcházejícího roku a společně si připijeme na zdraví a radostnější přítomnost. Jak rok 2021 vidí tarotové karty?

Rok s letopočtem 2021 je díky součtovému číslu 5 ve znamení tarotové karty Velekněz. Je to dobré znamení, protože jde o kartu ochrannou, slibující přinejmenším dobrý konec. Velekněz je rádce a duchovní učitel, který posouvá dál. Zná řešení zdánlivě neřešitelného problému, je trpělivý a empatický. Lze jej vnímat i jako výzvu k dílčímu životnímu bilancování a podsouvá otázku, jaký bychom asi vedli život, kdybychom žili jen podle toho, čemu opravdu věříme. Nakolik by se lišil od toho současného? 

Co přinese rok 2021 jednotlivým znamením zvěrokruhu podle tarotových karet? Přečtěte si v naší grafice a získejte náskok.

reklama
reklama
reklama