reklama

Týden od 18. prosince: Obrňte se trpělivostí a věřte ve správné načasování

S novým týdnem je tu i pravidelná karetní nápověda pro nadcházejících sedm dnů. Pro co bude období od 18. prosince vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu se raději vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 18. prosince bude vládnout tarotová karta Sedm pentaklů. Ta patří ke kartám ze skupiny takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Sedmička pentaklů (mincí) představuje období relativního klidu. Věci se možná nebudou posouvat rychlostí, která by nám nejlépe vyhovovala, vše má však svůj dobrý důvod. Zásadní momentálně bude nic neuspěchat a naučit se vyčkat na správný čas. O tom hovoří i samotná sedmička, která je podle numerologie číslem, pro něž je trpělivost jedním z největších témat. Karta Sedm pentaklů ale slibuje úspěch z dlouhodobého hlediska. Představuje sice pozvolný, ale stabilní růst, na který se můžeme do určité míry spolehnout. Jen na nás bude, zda vytrváme a dočkáme se sladké odměny, anebo celou věc uspěcháme a zažijeme debakl. Stejně jako ovoce potřebuje dostatek času, aby uzrálo, i ostatní záležitosti v životě mají svůj optimální čas, aby dopadly, jak nejlépe mohou.

Co můžete udělat

Zůstaňte v klidu i v případě, kdy věci nejdou tempem, které by se vám líbilo. Naučte se trpělivě vyčkávat, věřte ve správné načasování. Využijte toto období pro plánování budoucích záležitostí, neseďte s rukama v klíně.

Na co pozor

Nesnažte se záležitosti urychlit, netlačte na sebe ani své okolí, nenechte se znervóznit pomalým tempem. Nebuďte zbrklí, nevytvářejte okolo sebe nepříjemnou atmosféru. Nezveličujte problémy nebo je za každou cenu nechtějte vytvářet.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama