reklama

Tarotový výklad na září: Přečtěte si co vás čeká, ať máte náskok

A už je tu opět září... Prázdniny utekly jako voda, k velké lítosti dětí a (možná) lehké radosti rodičů. V každém případě léto pomalu odchází a podzimní počasí už je, hlavně po ránu a navečer, znát. I podzim, podobně jako každé roční období, má své kouzlo a přednosti. Abyste si ho letos užili ještě o trochu víc, podívejte se, co vám radí karty na letošní září.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Září je devátý měsíc gregoriánského kalendáře a má 30 dní. Slunce putuje v Panně a 23. 9. ve 3:54 hod. vstupuje do znamení Vah. Noc a den jsou stejně dlouhé, začíná podzimní rovnodennost a nastupuje astronomický podzim. Během září ubude dne o 1 hodinu a 51 minut.

  Pokud opadá listí ze stromů rychle, bude pěkný podzimek a mírná zima. Podzim, citát, žena.cz

V klimatických podmínkách mírného pásu se právě na podzim sklízí většina úrody a opadavé listnaté stromy postupně ztrácejí listí. Slunečné dny tak mají své nezaměnitelné kouzlo a svět kolem je díky barevnému listí krásně pestrý s nádechem mírně nostalgické atmosféry.

Jaké bude letošní září podle karet pro jednotlivá znamení zvěrokruhu? 

Podívejte se v naší grafice…

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama