reklama

Tarot týdne od 27. dubna: Vítězství, finanční vzestup, ale i pýcha a hlas ega

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Každý den je jiný, něčím specifický, a to nejen díky datu v kalendáři nebo rozdílnému počasí. Probouzíme se různě naladění, vnímáme jinou energii. Roli v tom, jak se zrovna cítíme, hraje spousta věcí. Některé ovlivnit lze, s jinými už je to horší.

Abyste se v nadcházejících dnech lépe zorientovali, máme pro vás kartu pro tento týden.

Šest holí

Tarotová karta šest holí patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říct, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost.

Význam karty

Máte důvod se radovat. Na cestě k vám jsou dobré zprávy, štěstí stojí na vaší straně. Svádíte-li boj s někým nebo něčím, zvítězíte. Věci půjdou podle plánu, bude se dařit. Dočkáte se uznání okolí, ale i vnitřně budete spokojeni. Jste-li už nějakou dobu na pomyslné cestě, cíl máte na dosah, alespoň ten dílčí. 

Co můžete udělat

Zapamatujte si pocit vítězství či satisfakce a čerpejte z něj i v budoucnu, zejména v období, kdy se tolik dařit nebude. Vnímejte sami sebe jako vítěze a také se tak chovejte. K lidem okolo buďte velkorysí, jednejte přímo, odvážně a se zdravým sebevědomím. Nebojte se ozvat nebo veřejně vystoupit. Období přeje seznamování všeho druhu, nemusí jít pouze o navazování partnerských vztahů. Věnujte pozornost financím, i v tomto směru se opět začne dařit. I v této době je možné dostat přidáno nebo vymyslet zajímavý projekt s vysokým potenciálem do budoucna.

Na co pozor

Nevěřte každému, kdo se vám bude chtít vlichotit. Nedejte na pochlebovače, vnímejte náznaky a nepodléhejte iluzi o své dokonalosti. Zachovejte si zdravou míru ega a zůstaňte pokorní. 

reklama
reklama
reklama