reklama
 

Partnerství a astrologie

Jste právě zamilovaná? Zajímá vás, jak to s vaším vztahem vlastně dopadne, jestli má vůbec nějakou budoucnost? Je váš partner pro vás tím pravým? Bude vám věrný?

Foto: Shutterstock

Pokud vás láska právě oslovila, máte zřejmě stále ještě na očích růžové brýle, ale po čase si možná začnete klást podobné otázky. Pak nastává ten pravý čas obrátit se pro radu ke slunečním znamením zvěrokruhu, jejichž kombinace hrají v našich vztazích významnou roli.

Obecně můžeme konstatovat, že nejlépe se k sobě hodí znamení, která zastupují stejné živly, čím lépe si spolu budete rozumět, tím menší je nebezpečí, že vás partner podvede. Dále pak existuje možnost uspokojivých kombinací ohně a vzduchu či vody a země. Naopak nejméně kompatibilní jsou znamení, která stojí ve zvěrokruhu v opozici - ohnivá a vzdušná znamení se špatně snášejí se znameními vodními a zemskými. U těchto vztahů hrozí naopak vyšší riziko nevěry, ovšem pouze v případě, že si spolu opravdu nerozumíte.

Zkusme být trochu konkrétnější. Jste-li vy i váš partner narozeni ve znamení Berana, Blíženců, Lva, Vah, Střelce nebo Vodnáře, máte šanci vytvořit spolu dlouhodobý perspektivní vztah s minimálním nebezpečím, že se váš přítel bude příliš často ohlížet po jiných ženách. Stejné zásady platí i pro narozené ve znamení Býka, Raka, Panny, Štíra, Kozoroha či Ryb. Všechna další spojení můžeme z hlediska případné nevěry označit za problematičtější, ale ani tady není nic ztraceno, vždy samozřejmě záleží na ascendentu, tedy vycházejícím znamení, v němž jste se oba narodili, ten často dokáže nepříznivou konstelaci hvězd zvrátit ve váš prospěch.

Pokud se ovšem domníváte, že vám hvězdy sdělí recept na to, jak nevěře partnera zabránit, musím vás zklamat, nic takového totiž neexistuje. Ale rozhodně můžete vyzkoušet prevenci, nemáte přece zapotřebí podléhat módnímu diktátu, který vás nutí, abyste byla stále krásná, štíhlá a šik, stačí, když zůstanete pořád tou ženou, do které se váš partner tenkrát zamiloval. Nic totiž neublíží vaší lásce tak jako výčitky, podezírání a hádky. Přece nechcete, aby se váš vyvolený jednou ráno probudil, podíval se vedle sebe na polštář a užasle se zeptal sám sebe: Kam zmizela ta úžasná žena, kterou jsem kdysi poznal?

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama