reklama

Muž ve znamení Býk: Cílevědomý boss i málomluvný suchar

Muž narozený ve znamení Býk zaujme svou pečlivostí, pragmatismem i rozvahou. Do věcí se nevrhá po hlavě, není příliš spontánní, rád si vše dopředu promýšlí. Neustále plánuje budoucnost, často působí nerozhodným a „sucharským“ dojem, ale pokud se pro nějaký cíl rozhodne a nadchne, jde si tvrdě za svým.

Foto: iStock

Věrný manžel, ale málomluvný otec

Vybere-li si svou životní partnerku, nenechá se ničím zastrašit ani odradit a svou vytrvalostí, náklonností i rafinovaností nakonec získá její srdce. Jeho trpělivost a tah na branku jsou až obdivuhodné.

K dětem cítí velkou náklonnost. Šetří slovy i chválou, nebojí se je potrestat, pokud si to zaslouží. Málomluvnost není náznakem nezájmu. Naopak, děti jeho lásku vycítí a je pro ně velkou inspirací i vzorem.

Spolehlivý pracant i rozvážný šéf

Pragmatismus a rozvážnost využívá jak ve výchově, tak v práci. Na první pohled může působit jako nerozhodný šéf, ale zdání klame. Nejprve chce zvážit všechna pro i proti a pak teprve vyřkne finální verdikt. Objeví-li se problém, bere ho jako výzvu a nikoliv jako překážku. Pro svůj klidný přístup ve stresových situacích je nenahraditelným článkem každého pracovního týmu.

Slavní muži narození ve znamení Býk

Kultura: Salvador Dalí, Petr Hapka, Enrique Iglesias, Petr Janda, Karel Kachyňa, Jiří Korn, Jack Nicholson, Karel Roden, William Shakespeare, Zdeněk Troška, Josef Zíma

Věda: Eduard Buchner, Sigmund Freud, Erazim Kohák

Náboženství a politika: Mustafa Kemal Atatürk, Jan Pavel II., Karel IV., V. I. Lenin, Miloslav Vlk

Sport: Andrea Pirlo, Tomáš Šmíd, Roman Turek

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama