reklama

Karta tohoto týdne: Co vás čeká v následujících dnech? Nastavte v životě řád

Tento týden určuje dění tarotová karta Spravedlnost, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"Karta Spravedlnost se astrologicky pojí se znamením Vah. Vězte tedy, že je nyní vhodné období nastavit ve svém životě řád, rovnováhu a harmonii," říká vědma a kartářka Helen Stanku. 

Nastává doba na generální úklid a vhodný čas na to kdy se věci srovnávají tak, jak mají být. Zvítězit nad těžkostmi je jeden z úkolů na bedrech lidí. Aby jej člověk mohl splnit musí být v rovnováze mezi silami dobra i zla, jež sám vyvolal. Po akci přichází reakce. Vše v životě se přiklání k dobru, nebo ke zlu.

Karta Spravedlnost je o soudu nad člověkem, kdy bič osudu je jeho vlastním bičem a ruka která bič svírá roste z jeho ramene. Je spravedlnost světská a duchovní. Ta první souvisí s kulturou ve které se člověk pohybuje a je proměnlivá. Ta druhá je spravedlností absolutní, pevná a neměnná. Jenom hlupák si může myslet, že je povýšen nad světské zákony, které udržují tuto civilizaci. Brzdí tím pokrok. Vládci mají právo trestat. Vznešení lidé znají i další právo, právo odpouštět.

V mantickém výkladu karta Spravedlnost přináší naději, že se svízelné situace vyřeší. Afirmace zní: "V těžkých chvílích stojím při sobě."

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz.

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama