reklama

Karta tohoto týdne: Co vás čeká v následujících dnech? Odhalíte skrytá tajemství

Tento týden určuje dění tarotová karta Velekněz, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"Tato magická tarotová karta znamená duchovní podporu vyšších sil, řešení rodinných situací, ale také touhu po duchovním postupu," říká kartářka Helen Stanku.

Dost možná se vám podaří odhalit skryté tajemství. Kráčejíce po mystické cestě budete prožívat i své každodenní starosti. Génius dobra se člověka drží z pravé a génius zla z levé strany. Vědomí naslouchá jejich hlasům. Chce-li však člověk jít cestou svobody a volnosti a dosáhnout vykoupení, měl by především vnímat hlas svého svědomí a jím se řídit.

Karta Velekněz je v tarotu nadřazena kartám Holí. Je o inspiraci, filozofii, duchovním růstu, evoluci. Říká vám, že své běžné záležitosti budete řídit, aniž byste museli okolí do něčeho nutit. Vaše dominance bude přirozená. Jde vám úspěch, protože své věci umíte v pořádku dotáhnout do konce. Pokud se ptáte na konkrétní osobu, tato karta ukazuje na duchovní učitele, kněze, mistry, lékaře, rodiče, pěstouny a ty, kteří mají dar přirozeně vést ostatní lidi.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama