reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Nastavte v životě harmonii

Tento týden určuje dění tarotová karta Spravedlnost, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"I když se nám ne vždy chce pustit do generálního úklidu svého života, tento týden je k tomu více než stvořený," říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Karta Spravedlnost se astrologicky pojí se znamením Vah. Vězte tedy, že je nyní vhodné období nastavit ve svém životě řád, rovnováhu a harmonii. Nastává doba pro generální úklid a vhodný čas. Věci se budou srovnávat tak, jak mají být. Zvítězit nad těžkostmi je jeden z úkolů na bedrech lidí. Aby jej člověk mohl splnit, musí být v rovnováze mezi silami dobra i zla, jež sám vyvolal.

Po akci přichází reakce. Vše v životě se přiklání k dobru, nebo ke zlu. Karta Spravedlnost je o soudu nad člověkem, kdy bič osudu je jeho vlastním bičem a ruka, která bič svírá, roste z jeho ramene. Je spravedlnost světská a duchovní. Ta první souvisí s kulturou, ve které se člověk pohybuje, a je proměnlivá. Ta druhá je spravedlností absolutní, pevnou a neměnnou. Jenom hlupák si může myslet, že je povýšen nad světské zákony, které udržují tuto civilizaci. Brzdí tím pokrok. Vládci mají právo trestat. Vznešení lidé znají i další právo - odpouštět. Karta Spravedlnost přináší naději, že se svízelné situace vyřeší.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama