reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Život bude o vztazích

Tento týden určuje dění tarotová karta Trojka pohárů, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"Budete v nostalgické náladě a na tapetě budou především emoce a vztahové otázky", říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Přichází změna, jež přináší vnitřní klid. Trojka pohárů je, jako ostatně všechny pohárové karty, o věcech sentimentálních a smyslných, je také o nostalgické náladě. Ukazuje i na silné citové pouto ke třem osobám ve vašem životě. Jedna z nich svou rolí výrazně převyšuje zbylé dvě osoby.  Výsledkem může být  budoucí volba, ale i osvobození a volnost.

Přicházejí k vám nápady, které v budoucnu mohou výrazně ovlivnit a změnit způsob vašeho života. Na obzoru je konec milostného trápení a strachování. Karta může také ohlašovat návrat citů, nebo lásku novou, která vás naplní a ukojí všechny vaše touhy. Tato karta je velmi plodná, proto věští i těhotenství, porod či narození nového člena vaší rodiny a křtiny. Tarotová karta Trojka pohárů má ve svém výsledku přinášet pokoj duše i těla. Během příštích tří týdnů budete řešit své citové záležitosti se zrozenci Raka.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama