reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Zachovejte klid

Tento týden určuje dění tarotová karta Rytíř pohárů, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

Zachovejte klid a bude se vám lépe žít… Ale také je možné, že potkáte v tomto týdnu zajímavého citově zralého muže, říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Rytíř pohárů říká, abyste se naučili mít rádi klid, hlavně ten vlastní. Karta astrologicky koresponduje se znamením Raka. Pokud hledáte partnera, můžete se otevřít citům od jeho zrozenců. Tady se bude jednat spíše o  citově zralejšího muže, který touží po plnohodnotném vztahu. Ale abych jenom nechválila - bude docela spontánní a ačkoliv působí, jako člověk silný, nechává se ovládat emocemi v momentě, kdy je ve hře jeho zájem. Na čemkoliv milém, svádějícím, vášnivém. Na stranu druhou, nerad působí druhým lidem bolest. Raději se tedy stáhne, když  už si není jistý. Také nebude druhým působit záměrně zlo i kdyby to mělo být v zájmu  vlastní obrany. Proto, aby se vyhnul komplikacím, nepříjemnostem, nečekaným situacím, nechává věci volně plynout, až vyhnít. Jeho bohorovnost a klid berou často klid druhým. On má klid rád, ale především ten vlastní. Bude aktivní a plný vervy a nápadů, když jeho srdce zavládne nad hlavou. Může přivést k  životu jak dobré, tak i méně dobré nápady. Ty pak nesou komplikace a on se jako obvykle stáhne, než něco aktivně řešit. Když už ale miluje, potom se vším všudy a citům se oddá naplno, to je jeho silná stránka. Pokud ne,  vycouvá rychle a vlastně bez starostí o to,  aby se zajímal, že by to někoho mohlo ranit. V tomto umí být tvrdý a rozhodný. V rodinném životě je pak ten "pan dokonalý". Prezentuje se tak, že vše vypadá na nebe bez mráčků. Jeho vztahy jsou dlouhodobé.

Ale platí pořád staré známé - důvěřuj, leč prověřuj. I když bude při dobrém zacházení své partnerce klidně pomáhat i s přišíváním knoflíků, není to ještě důvod mu věřit bezvýhradně. Často je to jako s tou tichou vodou…

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama