reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Věřte, že změny jsou dobré

Tento týden určuje dění tarotová karta Věž, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

Změna, která zasáhla celý svět, nemusí být brána jen jako negativní proroctví, ale také jako dobrá možnost k zásadním změnám v našem životě,říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Přicházejí očistné změny. Každá metla seslaná na lidi pro ně může být dobrem, neboť jim nedovolí setrvat v přežilých strukturách a vzorcích. Věž je o uzdravení cestou proměn. Nic na tomto světě není definitivní. Karta Věž přichází po kartě Ďábel a symbolicky naznačuje vstup do nové etapy zničením starého. Stále se buduje od základů něco, co později podléhá destrukci, a tak se neustále postupuje dál. Jenom zkušenosti zůstávají. Člověk byl uvězněný svými představami, tvořil další teorie, jež praxe rozmetá na prach.

Máte-li na mysli nějaký plán a vytáhnete-li si k tomu tuto kartu, patrně to ještě nebude zcela dotažené do konce a nemáte dost informací. Může věštit drsné vystřízlivění z iluzí. Docela člověka probere. Může také přijít silný mystický zážitek. Věž umožňuje zrání novým formám tak, že pomáhá překonat staré principy a vytváří prostor pro nový růst a vývoj.

 Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama