reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Neztrácejte naději

Tento týden určuje dění tarotová karta Spravedlonost, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"Pokud jsou ve vašem životě situace, které byste rádi vyřešili, ale nedaří se, nelámejte nad nimi hůl, karta Spravedlnost věstí naději," říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Karta Spravedlnost se astrologicky pojí se znamením Vah. Vězte tedy, že je nyní vhodné období nastavit ve svém životě řád, rovnováhu a harmonii. Nastává doba na generální úklid a vhodný čas na to, srovnávat věci tak, jak mají být. Zvítězit nad těžkostmi je jeden z úkolů na bedrech lidí. Aby jej člověk mohl splnit, musí být v rovnováze mezi silami dobra i zla, jež sám vyvolal. Po akci přichází reakce. Vše v životě se přiklání k dobru, nebo ke zlu. Karta Spravedlnost je o  soudu nad člověkem, kdy bič osudu je jeho vlastním bičem a ruka, která bič svírá, roste z jeho ramene. Je spravedlnost světská a duchovní. Ta první souvisí s kulturou, ve které se člověk pohybuje, a je proměnlivá. Ta druhá je spravedlností absolutní, pevnou a neměnnou. Jenom hlupák si může myslet, že je povýšen nad světské zákony, které udržují tuto civilizaci. Brzdí tím pokrok. Vládci mají právo trestat. Vznešení lidé znají i další právo, právo odpouštět. Karta Spravedlnost přináší naději, že se svízelné situace vyřeší.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Tragický osud vlastníků proslulé smíchovské vily. Otce i syna zavraždili nacisté | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama