reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Neotálejte se svými plány

Tento týden určuje dění tarotová karta Soud, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"Pokud chcete v životě uspět nebo se posunout dále, je nutné důvěřovat v sebe a své schopnosti, a o tom je tarotová karta Soud," říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Přichází období znovuzrození vaší síly. Přijde překvapení v podobě nových podmínek a změn. Duchovní rozvoj člověka kráčí cestou nových zkoušek. Lidská duše však nikdy nesmí ztrácet naději. Ti, kteří to ještě nepochopili, mohou upadat do víru zoufalství. Stačí si však uvědomit, že doposud vždy vše zvládli. Co jim tedy brání ustát i tuto novou situaci?

Lehkomyslní propadávají Kolem Štěstí Sfingám vstříc. Vyzbrojte se vším, co jste se doposud naučili v duchovní sféře. Karta Soud není o světské spravedlnosti. Hovoří o umění sebe přijetí a vlastní celistvosti. O víře v sebe sama a o důvěře ve vlastní schopnosti. Tato karta je o probuzení se ze snu materie, skrze božské Já. Nabádá k sebezpytování. Karta Soud říká, že jste moudří, a radí toho využít. Říká také, že nemáte otálet se svými plány. Ptáte-li se na zdraví, je kartou dobrých zpráv.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama