reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Nechte odejít to, co nefunguje

Tento týden určuje dění tarotová karta Smrt, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

"Nebojte se této karty. Nemusí se jednat o studený závan předzvěsti smrti jako takové. Tarotová karta Smrt je o principu transformace," říká vědma a kartářka Helen Stanku.

Přichází období, kdy se budete odpoutávat od starých nefunkčních věcí, či vzorců. Někdy se může jednat i o nefunkční vztahy. To, co již ve vašem životě nemá místo hyne, aby dalo prostor nové síle. I ten, kdo je nejsilnější podléhá ostří nabroušené kosy stejně tak, jako na rozkvetlé louce voňavá tráva. Strach není na místě víme-li, že smrt není nic jiného, než narození v jiném životě. Tato karta může také ukazovat na evoluci lidského vědomí před vstupem do nových životních etap. Příchod nových ideí, jež všechno doposud prožívané promění. Oproštění se od nějakého citu, oddálení se, konec ulpívání na lichých nadějích. Nečekanou změnu okolností. Tato karta patří mezi nejvíce metafyzické karty v celém tarotu.

Když se ptáte na konkrétního člověka a vyjde vám tato karta, bude pravděpodobně disponovat značnou psychickou silou. Vůbec bych se nedivila, kdyby měl i věštecký dar. Může se jednat o zrozence ve Štíru.

Více o Helen Stanku najdete na www.dobrakartarka.cz.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama