reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Jděte svému štěstí vstříc

Tento týden určuje dění tarotová karta Spravedlnost, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaké pro vás budou následující dny?

Foto: iStock

Začátek nového roku předznamenává silná karta Kolo štěstí, která je podle známé vědmy a kartářky Helen Stank symbolem toho, že máme jít svému štěstí vstříc, otevřít se novým možnostem a důvěřovat svým přáním.

Jděte svému štěstí vstříc, neboť je pro to nyní ten nejvhodnější čas. Otevřete se novým možnostem jak ve sféře financí, tak ve sféře vaší tvořivosti. Důvěřujte si a uskutečňujte svá přání. Aby se mohlo, je nutné chtít. Aby se věci vykonávaly aktivně, je nutná odvaha. Úspěchu předchází často umění mlčet o svých plánech. Aby se dostalo privilegia síly a poznání ukrytého, je nutno chtít vytrvale a trpělivě. Ten, kdo je na svém životním vrcholu a chce se na vrcholu udržet, by se měl naučit vidět klidným zrakem i dno propasti.

Tato magická karta ukazuje konec jedné a začátek jiné životní etapy. To, co bylo v minulosti, nyní staví budoucnost. Kdo se povyšuje, může být ponížen a ponížený může dosáhnout vysokých met. Kolo Štěstí bývá symbolem času. Tarotová desítka bývá spojována s karmou, osudem a dává sílu štěstí. Na levé straně člověku našeptává Tyfón, na pravé kladný génius Hermanubis. Nad tímto je lidská duše napojena na prozřetelnost. Je nutné se nebát a brát to, co život dává.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama