reklama

Karta na týden od 9. října: Zaměřte se na svůj cíl a vytrvejte, i když se nedaří

Stejně jako každý týden i tentokrát pro vás máme jednu z tarotových karet, která určí charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období od 9. října vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu bude lepší se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 9. října bude svou energií ovlivňovat Hvězda. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena jednotlivě, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Hvězda je jednou ze tří ochranných karet tarotu. Přináší inspiraci a příslib budoucího úspěchu, v případě potřeby konejší a poskytuje naději i ve chvílích, kdy se nedaří. Nadcházející období bude plodné na nápady, které se později bohatě zúročí. Je však nutné pro budoucí úspěch něco udělat, sám vám do klína nespadne. Pokud ale zůstanete aktivní, s konkrétním cílem a jasnou vidinou výsledku máte dobrou šanci, že se dílo nakonec podaří. Hvězda slibuje splnění přání, ale až za nějaký čas. Věci k vám budou přicházet pozvolna, v návaznosti na to, jak moc se o ně zasloužíte. Karta ruší zlé vlivy a odklání nepříznivé okolnosti, podněcuje k optimismu a ukazuje, že i zdánlivě ztracené se dá silou vůle a nezlomným odhodláním zvrátit.

Co můžete udělat

Uspořádejte si myšlenky a ujasněte si cíle. Buďte konkrétní a mějte jasný záměr. Věřte ve své schopnosti a potenciál, buďte nezlomní a důslední. Energie, s níž vstupujete do jakéhokoli projektu, je zásadní. Buďte aktivní a nenechte se zviklat pochybnostmi. Důvěřujte v budoucnost a vizualizujte si výsledek, o který stojíte. 

Na co pozor

Nedovolte, aby vás opustila naděje ani v případě, že se vám momentálně nedaří - rezignace není na místě. Neztrácejte kontakt s realitou, zůstaňte nohama na zemi. Nemějte přehnaná očekávání a neuskutečnitelné cíle. Neupínejte se příliš na budoucnost, ať vám neutíká přítomnost.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama