reklama

Karta na týden od 7. září: Nové příležitosti, obrat k lepšímu, zodpovědnost

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Ať chceme, anebo ne, s železnou pravidelností v životě platí známé konstatování "jednou jsi nahoře, podruhé dole". I tak by se dala stručně charakterizovat dnešní tarotová karta, která naznačuje charakter nadcházejících sedmi dnů.

Týdnu od 7. září bude vládnout tarotová karta Kolo štěstí. Ta patří do skupiny karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Kolo štěstí přeje novým příležitostem a dobrým koncům, které zároveň mohou znamenat nové začátky. Důležitými tématy karty jsou změna a převzetí zodpovědnosti za své činy. Jedině tak lze dojít k opravdu spokojenému životu a šlapat po cestě, co je vám vlastní. Jste-li v situaci, která je pro vás z nějakého důvodu komplikovaná, kolo štěstí přináší zvrat. Obrat k lepšímu, čerstvý vzduch a nové vize. Změna, která se chystá, je však náhlá. Přichází bez varování a vy nemáte možnost připravit se na ni. Berte proto věci tak, jak jsou. Přijměte události, které do vašeho života přicházejí, a zbytečně jim nevzdorujte. Energii investujte pouze tam, kde to má smysl.

Co můžete udělat

Odhoďte obavy či smutek, zachovejte si optimismus. Chopte se nastalé změny jako výzvy a jednejte. Ukažte, co ve vás je, projevte svůj talent. Věřte ve svou jedinečnost, buďte pružní a přizpůsobte se nové situaci.

Na co pozor

Netlačte a nelpěte tvrdošíjně na původním plánu. Nebojte se změny a nebojujte s větrnými mlýny. Nesnažte se ovlivnit situaci k obrazu svému, mohlo by se vám to vymstít. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama