reklama

Karta na týden od 7. prosince: Volba srdcem, naplnění i nelogické jednání

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Poslední měsíc roku 2020 je v plném proudu a s ním přichází i pravidelná karta na nadcházející týden. Dnes ve znamení lásky a volby srdcem, téma korespondující s blížícím se koncem roku.

Týden od 7. prosince bude ovlivňovat karta Zamilovaní (někdy též Milenci). Ta patří do skupiny karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Tarotová karta Zamilovaní symbolizuje lásku, znamená ovšem i rozhodnutí srdcem a šťastnou volbu. Týká-li se výklad partnerského vztahu, značí Zamilovaní vysoký potenciál, naplnění, erotiku, ale i pokušení. V mnoha případech poukazuje karta na důležitost rozhodování se srdcem, zvážení více hledisek, mnohdy nelogický krok, odevzdání i novou příležitost. Setkat se můžete s osobou vašemu srdci blízkou, s nabídkou zaměstnání, které vám bude šité na míru… Ve většině případů je karta dobrým znamením a posvěcením záměru.

Co můžete udělat

Věřte svým pocitům a zůstaňte věrní vlastním hodnotám. Rozhodujte se srdcem a protentokrát vypusťte logiku. Nechte věci plynout a zachovejte si pokoru i víru ve vyšší záměr. Soustřeďte se na to, co vám říká intuice, jaké emoce provázejí situaci. Buďte klidní a otevření.

Na co pozor

Nenechte se vmanipulovat do situace, která je vám nepříjemná. Nebojte se rozhodnutí, nesmiřte se s kompromisem a nevyhýbejte se zodpovědnosti za své činy.

Jelínek: Bilesová měla být hrdinka, sportovci jsou pod tlakem, chodí i výhrůžky smrtí | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama