reklama

Karta na týden od 6. listopadu: Nechte se unášet proudem, ale neztraťte svou tvář

S novým týdnem je tu i pravidelná karetní nápověda pro nadcházejících sedm dnů. Pro co bude období od 6. listopadu vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu se raději vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 6. listopadu bude vládnout tarotová karta Král pohárů. Ta patří ke kartám okruhu takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Král pohárů je kartou příjemných okamžiků, citové stability a celkové vyrovnanosti. Máme před sebou období, kdy se věci budou dařit přirozeně a hladce, bez zbytečného nátlaku a jakékoli intervence zvenčí. Tento král představuje roky nasbíranou moudrost, rozumnou míru tolerance, zdravou disciplínu a poklidný přístup, díky kterému zvládne i tu nejnáročnější situaci. Jakkoli vyhrocené emoce a nepřiměřené reakce, na které s odstupem času obvykle nebýváme pyšní, do jeho repertoáru nepatří. Naopak pochopení, dostatek empatie a láskyplná autorita mu vlastní jsou. V podobném duchu poplují i nadcházející dny, je tedy rozhodně nač se těšit.

Co můžete udělat

Nechte se unášet proudem, pokuste se splynout s energií listopadových dnů a užívejte si jejich specifickou atmosféru. Oddejte se svým pocitům a věřte v moudrost intuice. Inspirujte a jděte dobrým příkladem ostatním. Buďte poddajní a otevření, neztrácejte ale svou vlastní tvář.

Na co pozor

Nepropadejte citovému chaosu, niterním zmatkům a hysterii. Nesnažte se citově vydírat a manipulovat druhými s cílem polepšit si nejsnadnější cestou. Nebuďte marnotratní, vrtošiví a sentimentální. Vyvarujte se snadné ovlivnitelnosti a nevěřte hned všemu jen proto, že se vám to hodí.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama