reklama

Karta na týden od 4. září: Zapomeňte na konvence, zelenou má kreativita

Léto se pomalu blíží ke svému konci. Je tu počátek září a s ním i pravidelná týdenní karta, drobná nápověda pro nadcházejících sedm dnů. Pro co bude období vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu bude lepší se vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 4. září bude vládnout tarotová karta Eso holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Eso holí je kartou aktivity, originálních postupů a nových začátků. Především v pracovní oblasti se bude dařit, nejvíc však v oborech, kde je třeba myslet kreativně. Nepůjde ale jen o samotné myšlení. Nápady bude nutné proměnit v činy a ukázat, nakolik jsou životaschopné. Důležité přitom bude řídit se v první řadě svými pocity a naslouchat intuici. Logika tentokrát není tím, co nás dovede k úspěchu. Bude nicméně třeba chopit se aktivity a jít štěstí trochu naproti. Čeká nás jen několik málo dní, které nabízejí možnost polepšit si teď i do budoucna. Štěstí přeje připraveným a váhavý postoj se momentálně nevyplatí. 

Co můžete udělat

Věřte si a nepochybujte o svých schopnostech. Buďte odvážní a myslete optimisticky, máte příležitost využít svůj potenciál naplno. Kreativita a nekonvenční postupy jsou tím, co tentokrát nejvíc zabere. Buďte příkladem pro ostatní, inspirujte a povzbuďte ty, kteří dosud hledají odvahu trochu se ukázat.

Na co pozor

Kroťte své ambice a nejednejte pouze ve svém zájmu. Nechovejte se sobecky a bezohledně, nedělejte si zbytečně nepřátele. Nebuďte zbrklí a nenechte se zaslepit vidinou bezbřehého úspěchu.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama