reklama

Karta na týden od 4. prosince: Nepodlehnout pokušení bude těžší než obvykle

Stejně jako každé pondělí vám i tentokrát představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude první prosincový týden vhodný, nač byste se měli soustředit a do čeho se raději vůbec nepouštět?

Foto: Shutterstock

Týden od 4. prosince bude svou energií ovlivňovat Ďábel. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena samostatně, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Ďábel s sebou obvykle přináší obavy - nejde zrovna o přívětivou kartu. Ať se týká čehokoli, společnými jmenovateli jsou závislost, pokušení, nezdravé chtění i manipulace. Nadcházející týden podobná témata přinese. Budeme zkoušeni, jak pevní dokážeme být, objevit se mohou lákadla v nejrůznějších podobách. Velmi obezřetní bychom měli být při podpisu smluv a vše nové bude nutné prověřit raději víckrát, abychom nenaletěli. Ďábel je skvělý manipulátor, má ale charisma a přesně ví, nač zacílit. Nemusí nutně jít o někoho zvenčí; potkat se můžeme i se svým vnitřním vyzyvatelem. V této souvislosti bude užitečné nepodlehnout pokušení, byť se může jevit jakkoli lákavé. 

Co můžete udělat

Buďte k sobě upřímní a jasně definujte své pohnutky. Udržte si celistvost a uvažujte o důsledcích svého jednání, aby vás nastalá situace později nemrzela. Zamyslete se nad tím, co pro vás znamená svoboda.

Na co pozor

Pozor na manipulaci všeho druhu, ať ze strany někoho jiného, nebo vaší. Nepodléhejte pokušení a zbytečně neriskujte, tentokrát by se to vůbec nemuselo vyplatit. Nebuďte chamtiví, falešní a nesnažte se získat výhody nekalým způsobem. 

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama