reklama

Karta na týden od 31. srpna: Hledejte svou vnitřní pravdu a nespěchejte s rozhodnutím

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Ne každá samota je nepříjemná, a některá umí být dokonce velice přínosná. Poskytuje nám prostor zamyslet se nad sebou, rozklíčovat své pocity a pravdivě vyhodnotit svůj dosavadní život. Téma samoty s sebou přináší i dnešní tarotová karta.

Týdnu od 31. srpna bude vládnout poněkud tajuplný Poustevník. Ten patří do skupiny karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Poustevník představuje hledání pravdy. Nikoli však v tradičním, resp. společenském pojetí; jde o pravdu vnitřní, unikátní, blízkou jen nám samotným. Je čas zastavit se, stáhnout do ústraní a být chvíli mimo dosah ostatních. Odpočinout si od názorů jiných lidí, abychom si sami ujasnili názory své. Je-li před námi zásadní rozhodování, Poustevník nabádá nespěchat a vše si řádně ještě jednou promyslet. Najít svůj zdroj, vnitřní světlo, díky kterému se na ledasco v našem životě můžeme podívat ještě trochu jinýma očima - v jiném světle.

Co můžete udělat

Zůstaňte klidní a rozvážní. Zachovejte si nadhled, trpělivost a obezřetnost. Buďte diskrétní. Přemýšlejte, zvažujte, soustřeďte se na své pocity. Namístě je sebereflexe, vyhodnocení a rozvaha. Ponechte si svůj prostor a zůstaňte v něm tak dlouho, jak bude třeba.

Na co pozor

Nestraňte se okolí, neutíkejte do samoty. Nebuďte smutní a lítostiví, neztrácejte kontakt s ostatními.  

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama