reklama

Karta na týden od 31. ledna: Čeká vás úspěch, přemýšlejte, zda nepotřebujete změnu

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházejících sedmi dnů? Jaká energie bude provázet týden na rozhraní ledna a února, prozradí tarotové karty.

Týdnu od 31. ledna bude vládnout tarotová karta Osm pentaklů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Osm pentaklů představuje trpělivost, disciplínu a zkušenost. Často hovoří o dovednostech, kterých jste dosáhli, a doporučuje na nich dále stavět. Čeká vás úspěch v tom, co už znáte, v oboru, ve kterém se dobře orientujete. Karta symbolizuje jemnou hodinářskou práci, důraz na detail, pilování k dokonalosti. Nabádá k soustředění energie jedním směrem, aby se z dobrého stalo nejlepší.

Tématem karty někdy bývá i potřeba nového impulzu, protože v něčem jste dosáhli pomyslného stropu. Varuje před stereotypem, protože vše, co se opakuje, stává se rutinou. Přináší zamyšlení nad tím, zda nepotřebujete změnu, která vás "nakopne", osvěží a dodá zapomenuté nadšení a radost z práce. 

Co můžete udělat

Soustřeďte se. Zůstaňte pozorní a vytrvalí, zaměřte se na detaily. Čerpejte ze svých zkušeností, využijte, co už dobře znáte. Přijměte novou výzvu ve formě dalšího úkolu, projektu, hleďte do budoucna. Učte se dál, postupujte.

Na co pozor

Neuvízněte v drobnostech na úkor celku. Dejte pozor, aby vám kvůli zbytečnému zaměření se na detaily neunikla podstata. Nebojte se uplatnit své zkušenosti, nespokojte se s málem. Nebuďte příliš velcí puntičkáři, netrapte druhé zbytečným hnidopišstvím. 

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama