reklama

Karta na týden od 31. května: Dívejte se do budoucnosti, nezapomeňte o sebe pečovat

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Červen už netrpělivě ťuká na dveře, prázdniny se blíží, ale teplé počasí abychom pohledali. Naše nálada by se ale neměla odvíjet od venkovní teploty, přesto… Když svítí slunce, cítit se dobře je snazší. A jak vidí nadcházejících sedm dnů tarotové karty?

Týdnu od 31. května bude vládnout tarotová karta Páže pentaklů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Páže pentaklů je obvykle předzvěstí příjemných a zajímavých událostí. Je si jistý sám sebou, vědom vlastních kvalit i "nedostatků". Často představuje osobu praktickou, nezřídka umělecky nadanou, se sklonem užívat si materiálních a tělesných požitků. Přináší s sebou dobrou příležitost, jistotu, projekt či plán, který má šanci na úspěšnou realizaci. Věci dávají smysl a přichází možnost dosáhnout hmatatelných výsledků. Po jedné etapě se otevírá další, smysluplná, s výrazným potenciálem do budoucna. Nabízí se i příležitost proměnit sny ve skutečnost a oprášit zapomenutá přání. 

Co můžete udělat

Zastavte se a ohlédněte se zpátky. Připomeňte si, co už jste dokázali, a směle pokračujte. Hleďte odvážně do budoucna, nové příležitosti se před vámi otevírají. Využijte svůj um, zkušenosti a praktičnost, soustřeďte se a buďte vytrvalí. Pečujte o své tělo a užívejte si i po fyzické stránce.

Na co pozor

Nepodléhejte skepsi, nenechávejte své plány ležet ladem. Neplýtvejte svým talentem zbytečně, nesnažte se realizovat věci čistě pro osobní zisk. Nebuďte sobečtí a neohleduplní, líní a alibističtí. 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama