reklama

Karta na týden od 3. ledna: Zahoďte zbytečné ohledy a běžte si za svým cílem

Stejně jako každý týden i tentokrát - už v novém roce - vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Vítejte v novém roce 2022! První týden nového období je tady a s ním i řada novoročních předsevzetí. Nakolik se je podaří dodržet, je zatím ve hvězdách, co ale můžeme aspoň zčásti poodhalit, je energie nadcházejících sedmi dnů.

Týdnu od 3. ledna bude vládnout tarotová karta Královna holí. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Královna holí je ideální kartou pro první týden v novém roce. Symbolizuje nezdolnost, vysokou míru svěží energie, nezávislost a optimismus. To vše jsou skvělé předpoklady pro úspěšný vstup do roku 2022. Události, které s sebou nadcházející období přinese, nebudou jednoduché, nicméně energie Královny holí je zárukou úspěchu. Síla a dynamika vás budou provázet a pomohou překonat případné překážky s větší lehkostí a lehčí hlavou. Karta vybízí i k prosazování vlastních cílů i přes případný nesouhlas okolí. Je zapotřebí získat nezávislost a sobě i ostatním ukázat svůj potenciál a schopnost uspět. 

Co můžete udělat

Buďte sami sebou a jděte za svým cílem. Zahoďte zbytečné ohledy, zbavte se závislosti na názoru okolí. Zůstaňte věrní svým ideálům a zachovejte si optimismus. Udržte si zdravé sebevědomí a stůjte si za svým rozhodnutím.

Na co pozor

Nebuďte příliš hrdí a dominantní. Nepřikazujte ostatním, co mají dělat. Nebuďte nesnášenliví, pyšní a autoritativní. Netaktizujte a nevymýšlejte okliky. 

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama