reklama

Karta na týden od 28. června: Někdo s vámi hraje nepoctivou hru, nepřetvařujte se

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Děti už jsou natěšené na prázdniny, dospělí na dovolenou a my všichni na normální dny bez omezení. A na co se můžeme těšit v nejbližších dnech podle tarotových karet?

Týdnu od 28. června bude vládnout tarotová karta Sedm mečů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Sedm mečů nepatří k příliš oblíbeným kartám. Sedmičky v tarotu i numerologii obecně představují zkoušky trpělivosti i životních postojů. Tato karta hovoří o nepoctivém jednání, chytračení či úniku ze situace, která odráží nepříjemnou pravdu. Stejně tak může jít o vyhýbání se zodpovědnosti, zbabělosti a neochotě postavit se k problémům čelem; to vše se může týkat vás a vašeho chování, stejně jako druhé osoby, která s vámi hraje nepoctivou hru. Jít může také o rozporuplnou záležitost, kde nejsou jasné všechny okolnosti. 

Co můžete udělat

Buďte pozorní a vnímaví - někdo s vámi může hrát nepoctivou hru. Hledejte pravdu a snažte se rozkrýt všechny vrstvy situace, na které máte zájem. Chystáte-li se k nějakému činu, buďte k sobě upřímní, přiznejte si skutečné pohnutky, zamyslete se nad způsobem, kterým chcete cíle dosáhnout.

Na co pozor

Nespřádejte intriky, nebuďte vypočítaví a neobelhávejte své okolí ani sami sebe. Nepřivlastňujte si cizí zásluhy, nesnažte se o to, co vám neříká pane. Neutíkejte před pravdou a zodpovědností, nepřetvařujte se.

Skrytá část známé pražské stavby. Po krásných schodech se návštěvníci neprojdou | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama