reklama

Karta na týden od 28. března: Dojde k uklidnění, píle se vyplatila. Pozor na nároky

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházejících sedmi dnů? Jaká energie bude provázet týden na přelomu března a dubna, prozradí tarotové karty.

Týdnu od 28. března bude vládnout tarotová karta Devět pentaklů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devítka pentaklů je kartou radosti a završení, prosperity, sebekázně a zadostiučinění. Vaše snaha se vyplatila a vy si teď můžete užívat dobrých výsledků. Stali jste se nezávislými a samostatnými, se schopností rozhodovat se svobodně a v souladu se sebou sama. Cokoli, o čem je řeč, lze pod vlivem této karty kultivovat a směrovat k úspěšnému dokončení. Máte šanci užívat si plodů své práce, stejně jako drobných radostí, dárků i fyzického potěšení. Devítka pentaklů uklidňuje, že cesta, po které kráčíte, je tou správnou a pro vás nejlepší.

Co můžete udělat

Doba přeje úspěchu ve všech směrech. Máte-li před důležitým pohovorem či zkouškami, štěstí stojí na vaší straně. Vyplatí se nicméně jednat s rozvahou a těžit z toho, co už znáte. Máte na co navázat. Věřte si, ale zbytečně neriskujte. Mějte oči otevřené a vyčkejte na správnou chvíli k akci. 

Na co pozor

Pozor na poživačnost a nenasytnost. Nebuďte lstiví a vypočítaví ve jménu vidiny vlastního prospěchu. Nemějte přehnané nároky, zachovejte si správnou míru pokory. Věci nejsou vždy samozřejmé.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama