reklama

Karta na týden od 27. června: Držte krok, události naberou spád. Pozor na velká gesta

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 27. června bude vládnout tarotová karta Rytíř holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Rytíř holí představuje nápor energie, rychlost, zbrklost, netrpělivost i vášeň. Je jako neřízená střela, nevydrží na místě, potřebuje akci a očekává okamžitou reakci. Je ambiciózní, ale také velkorysý. Rád riskuje, nechybí mu odvaha a následky neřeší. Jeho spontaneita je fascinující. Bývá oblíbený ve společnosti, dokáže pobavit, strhnout i nadchnout.

V podobném duchu se bude odehrávat i nadcházející týden. Nejspíš se nezastavíte, dny budou rychlé a události překotné. Velká gesta, ke kterým budete mít sklon, budou vycházet z dobrých úmyslů, někdy ale bez předchozího zvážení. Vaše netrpělivost se projeví také v souvislosti s blízkými lidmi, můžete mít nepřiměřená očekávání a zkreslené představy o tom, co je a není možné. Budete výbušnější než obvykle a celkově vámi budou cloumat silné energie, vášeň a potřeba mít všechno teď hned. 

Co můžete udělat

Tento týden si dovolte mířit vysoko. Vyplatí se trochu zariskovat, udělat maximum pro zdárný výsledek. Je velká šance, že se podaří dosud nevídané. Využijte svou tvůrčí energii, buďte aktivní a nenechte se odradit případným nesouhlasem okolí. Zachovejte si pevný postoj a jděte si neohroženě za svým.

Na co pozor

Nebuďte příliš invazivní, netlačte na své okolí, nevytvářejte nepříjemnou atmosféru. Neventilujte svou frustraci agresí vůči druhým, nepodléhejte vzteku a kroťte svou touhu mít všechno hned. Nechovejte se krutě a bezcitně, nevyvolávejte zbytečné konflikty.

Slavná ostravská vila má temnou minulost. V podzemí je ukrytý opravdový unikát | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama