reklama

Karta na týden od 26. října: Odvaha, vášeň a sebeprosazení

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Dostatek energie, odvaha, sebejistota, optimismus i potřebné nasazení…Toho je dnes velmi třeba. Vědí to i tarotové karty, které pro nadcházející období určily kartu s podobným významem.

Týdnu od 26. října bude vládnout tarotová karta Královna holí. Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Královna holí symbolizuje sílu, dynamiku a dostatek energie. Je vášnivá, silná a sebevědomá, nikdy se však zcela neodhalí. Ukrývá tajemství, které láká a vzrušuje. Pro nadcházející období bude třeba využít jejích vlastností, nebát se pustit do něčeho nového, případně to stávající uchopit jinak. Možná vás okolnosti donutí něčeho se vzdát, opustit staré jistoty a vykročit na neznámou půdu. Můžete se setkat s překážkami, které nebudou jednoduché, nicméně energie Královny holí je silná, stálá a odvážná, plná nezlomné víry v dobré konce. 

Co můžete udělat

Zachovejte si optimismus a věřte ve šťastné konce. Nebojte se jednat, začít nově a jinak. Dejte prostor vášni, ukažte, jací doopravdy jste. Jednejte intuitivně, dejte na pocity. Zůstaňte věrni svým postojům, buďte zdravě sebevědomí a nezávislí. Budou-li to okolnosti vyžadovat, využijte svou autoritu a snažte prosadit to, čemu věříte.

Na co pozor

Nebuďte příliš dominantní, nesnažte se prosadit za každou cenu nebo jen pro pocit vítezství. Pozor na pýchu, pocit nepostradatelnosti a tvrdohlavost. Nebuďte panovační a urputní.

Oba mrtvé strojvedoucí jsem znal. Je tragédie, že se nevrátí k rodinám, říká Zazvonil | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama