reklama

Karta na týden od 26. dubna: Užívejte si úspěch a nicnedělání, je čas odpočívat

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Letošní duben si s námi pohrává, ačkoli z dlouhodobého hlediska nejde o nic výjimečného. Nakonec, vždyť jde stále o jarní měsíc, pro který je proměnlivé aprílové počasí typické. Tarotové karty se o počasí sice nezmiňují, ale předpověď přinášejí. 

Týdnu od 26. dubna bude vládnout tarotová karta Devět pohárů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devítka pohárů je kartou radosti, příjemných prožitků a splněných přání. Slibuje dosažení cíle, naplnění touhy, šťastné pocity i pevné zdraví. Je plná optimismu a naděje. Na cestě jsou skvělé zprávy a příslib všeho dobrého. Přátelé jsou skutečnými přáteli a rodina za vámi stojí. Namístě je spokojenost z úspěšného zakončení dílčí etapy. Nastává čas užívat si. Vaše úsilí se zúročilo a vy si můžete na chvíli vydechnout.  

Co můžete udělat

Je čas odpočívat. Vezměte si dovolenou, relaxujte, není důvod stále se za něčím honit. Vychutnejte si období klidu, užívejte si s rodinou, udělejte si čas na děti. Očekávejte dobré zprávy a těšte se na budoucí dny. 

Na co pozor

Nebuďte nenasytní, nespravedliví a závistiví. Nehoňte se za požitky a zachovejte si pokoru. Neschraňujte mamon a nebuďte lakomí.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama