reklama

Karta na týden od 25. dubna: Změna k lepšímu je na dosah. Intuice pomůže v jednání

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 25. dubna bude svou energií ovlivňovat Poslední soud. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Poslední soud je kartou příjemnou a v mnoha ohledech pozitivní. Nejde o soud jako takový. Karta hovoří o vnitřním osvobození a transformaci, sejmutí pomyslného břemene z bolavých zad, vyváznutí a osvobození se od starých a zatěžujících vzorců chování. Přichází změna - ať už jde o jakékoli téma - a často také zažehnutí dávno vyhaslé naděje. Tentokrát ale bez zatížení minulostí, s jasným záměrem a odhodláním. Čekat můžete vlnu vitální energie a nový úhel pohledu. Nastalou situaci máte pevně pod kontrolou a potenciál vše dotáhnout do konce vysoký. Posun vpřed je možný i žádoucí, což se vždy lépe praktikuje bez lpění na minulosti a zatížení subjektivními předpoklady. Mnohdy si situace vyžádá učinit rozhodnutí zásadního charakteru.

Co můžete udělat

Nechte se vést vnitřním pocitem. Máte skvělou intuici, tentokrát se tedy nerozhodujte pouze na základě logických argumentů. Zamyslete se nad přežitými vzorci chování a zvažte, které z nich vás spoutávají. Využijte svou šanci k postupu vpřed, věřte svému úsudku, aniž byste jej museli sami před sebou nebo někým dalším obhajovat. Buďte rozhodní a jistí v tom, co děláte.

Na co pozor

Nelpěte na minulosti a nezatajujte případné problémy. Neváhejte s rozhodnutím, nebuďte podezíraví a malicherní. Nesnižujte své schopnosti ani neopovrhujte jednáním někoho jiného. Neodkládejte nevyřešené záležitosti.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama