reklama

Karta na týden od 23. října: Nahlížejte pod povrch a věřte svým instinktům

Stejně jako každý týden vám i tentokrát představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude poslední ryze říjnový týden vhodný, nač byste se měli soustředit a do čeho se raději vůbec nepouštět?

Foto: Shutterstock

Týden od 23. října bude svou energií ovlivňovat Luna. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena jednotlivě, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Luna s sebou obvykle přináší vtíravý pocit nejistoty a neurčité touhy po naplnění. Objevuje se často v situacích, kdy se nedokážeme dobře orientovat a nevidíme věci takové, jaké opravdu jsou. Naše vnímání pak následně bývá nepřiměřeně senzitivní a emoce jako na houpačce. Možná máme co dělat s iluzí, ve které toužíme zůstat, protože realita nám připadá studená a nepřívětivá. Karta někdy upozorňuje právě na sebeklam a chybný postoj; věci občas nejsou tak jednoduché (anebo složité), jak by se mohlo zdát. Důležitá je v tomto smyslu naše intuice, která nás v případě, že jí chceme dát prostor, dokáže správně nasměrovat. Opatrnost se v souvislosti s Lunou vyplácí především v citových záležitostech. Skvělá je naopak tato karta ve vztahu k umění - inspiruje a probouzí fantazii a kreativitu.

Co můžete udělat

Věřte svým instinktům, dejte na pocity. Buďte k sobě pravdiví a přiznejte si, jak se věci doopravdy mají. Nahlížejte pod povrch, nenechte se zmást a vtáhnout do hry vyhrocených emocí. Držte se svých cílů, nechte se inspirovat a hledejte krásu i v těch nejobyčejnějších věcech.

Na co pozor

Nevěřte falešným lichotkám, nenechte se "uspat" cíleným pochlebováním druhých. Nežijte v iluzi, v sebeklamu. Nenalhávejte si, že jsou věci takové, jaké je chcete mít. Neobávejte se neúspěchu bez reálného základu. 

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama