reklama

Karta na týden od 23. května: Budete plní energie, nezapomeňte se držet svých zásad

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 23. května bude vládnout tarotová karta Král holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Král holí představuje ohnivou energii a chuť do života, vášeň, sílu a rozhodnutí. Dokáže inspirovat druhé a je přirozenou autoritou. Vášeň i dramatičnost jsou mu vlastní, podobně jako nezkrotnost a touha po dobrodružství. Nenásleduje dav, má svou vlastní nevyšlapanou cestu, po které přes všechny překážky kráčí. V podobném duchu se ponese nadcházející týden; budete plní energie a odhodlání. Záležitosti, které vám ještě nedávno připadaly těžké, zvládnete s přehledem, a ještě se budete rozhlížet, co dalšího byste si přibrali. Dostanete chuť i příležitost trochu si zariskovat, což se může vyplatit v případě, že nepůjde o oblast, kde se neorientujete. Každé vaše rozhodnutí by mělo být učiněno na základě zdravé úvahy, protože jen takové kroky bývají hodny krále.

Co můžete udělat

Zachovejte si velkorysost a nadhled. Buďte přátelští a otevření, držte se ale svých zásad. Věřte ve své schopnosti a k záležitostem přistupujte aktivně. Ukažte ostatním, že máte svůj názor a cestu, ze které neuhnete. Inspirujte a motivujte druhé, vaše hvězda stoupá vysoko.

Na co pozor

Nebuďte nespravedliví, pyšní a sobečtí. Nezneužívejte svůj vliv a momentální sílu. Nenuťte druhým svůj názor. Nebuďte urputní a nesnažte se vyhrát za každou cenu.

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama