reklama

Karta na týden od 22. srpna: Těšte se na romantiku, ale pozor na růžové brýle

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 22. srpna bude vládnout tarotová karta Rytíř pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Rytíř pohárů představuje potěšení, romantiku a radost. Do života přináší hezké emoce, nezadaným lásku. Může představovat vysněný protějšek, partnera, o kterého dlouho usilujete. Vždy je ale třeba mít se na pozoru, nenasazovat růžové brýle a zamyslet se nad tím, zda dotyčný není jen pouhou představou o ideálu. Jako všichni rytíři v tarotu, ani tento není zárukou stability a ze života se může vytratit tak, jako se objevil: náhle a bez upozornění. Ať už řešíte vztahy nebo cokoli jiného, slibuje tato karta milou atmosféru, radost a přijetí. Máte před sebou příjemné dny, které vám přinesou pocit uspokojení. 

Co můžete udělat

Užívejte si hezké okamžiky, buďte laskaví k ostatním a hýčkejte také sami sebe. Neváhejte udělat milé gesto, projevte svou lásku a porozumění. Citlivost a přijetí otevírají srdce. 

Na co pozor

Nebuďte domýšliví a povrchní. Pozor na lenost a sklon k zahálce a nezodpovědnosti. Nezahrávejte si s emocemi druhého, nelžete a nemanipulujte prostřednictvím citů. 

Od demonstrantů schytala nadávky i plivance: Byla to proputinovská akce, říká Kavková | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama