reklama

Karta na týden od 21. února: Nebojte se změnit životní směr, sebelítost vám nepomůže

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházejících sedmi dnů? Jaká energie bude provázet poslední kompletní únorový týden, prozradí tarotové karty.

Týdnu od 21. února bude vládnout tarotová karta Devět holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devítka holí představuje ostražitost, která často přichází na základě předchozí špatné zkušenosti, dále pevnost a odhodlání. Mnohdy zrcadlí i zdravé naštvání se a vědomí, že tudy cesta už dál nepovede. Na místě je obranný postoj a vyčkávací taktika. Jisté však je, že jste připraveni posunout se dál a neopakovat do nekonečna stejné chyby. Lítost nad minulými ztrátami už nemá ve vašem životě co dělat, na pomstu či jinou negativní emoci bude lepší zapomenout. Poučeni z předchozích lekcí můžete neohroženě změnit směr a těšit se na nové výzvy.

Co můžete udělat

Pokračujte v tom, co jste právě započali. Vydejte se směrem, který je vám příjemný, přestože jde o neprobádaný prostor. Vezměte si poučení z vlastních chyb a snažte se jim pro příště vyvarovat. Přijměte zodpovědnost za své činy, aniž byste obviňovali druhé z případných neúspěchů.

Na co pozor

Nenechte se zatlačit do kouta a vyprovokovat ke konfliktu. Nejitřete staré rány a příkoří, nebuďte zahořklí a pesimističtí. Nepropadejte beznaději a sebelítosti, neodkládejte akci na později. Jste-li rozhodnuti, jednejte.

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama