reklama

Karta na týden od 21. června: Těšte se na dobré zprávy, naivitu dejte raději stranou

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Léto nám během posledních pár dnů ukázalo, že se opravdu blíží. A s ním i naděje na příjemné dny o dovolené a prázdninách. Co si o nadcházejícím období myslí tarotové karty? Vidí to také růžově?

Týdnu od 21. června bude vládnout tarotová karta Páže pohárů. Ta patří ke skupině karet tzv. malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Páže pohárů představuje svěží energii, dobrou představivost, vnímavost, tvořivost a vzrušení. Díky svému mládí a nezkušenosti může však symbolizovat i jistou dávku naivity, snění s otevřenýma očima a snahu zhmotnit své touhy v reálném životě. Během následujících dnů vás budou ovládat emoce o něco víc, než jste zvyklí. Fantazie a tvořivost pojedou na plné obrátky, stejně jako odhodlání plnit si své sny. Pro okolí bude vaše přítomnost povzbuzením i přínosem, dostavit se mohou pochvalná slova a uznání. Páže pohárů může přinášet dobré zprávy, které vás potěší. Ať už půjde o vyznání lásky, vzkaz od milované osoby, anebo šanci pro váš tvůrčí projekt

Co můžete udělat

Dejte průchod fantazii a vzpomeňte si na své sny. Buďte milí ke svému okolí, důvěřujte a hledejte vždy to lepší. Všímejte si svých pocitů a dejte na ně. Těšte se z hezkých okamžiků a otevřete srdce pro lásku. Dopřejte si trochu zábavy a dbejte i o svůj zevnějšek.

Na co pozor

Nechovejte se jako děti, netrucujte a nenechte se zlákat na blyštivé pozlátko. Nebuďte naivní a neslibujte nemožné. Pozor na příliš alkoholu, čokolády nebo na jiné závislosti. Nebuďte vztahovační a přecitlivělí - svět se netočí jen okolo vás.

Skrytá část známé pražské stavby. Po krásných schodech se návštěvníci neprojdou | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama