reklama

Karta na týden od 20. února: Podívejte se pravdě do očí a jednejte férově

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 20. února bude vládnout tarotová karta Sedm mečů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Sedmička mečů představuje vykřičník. Měla by nás trochu probrat, abychom si dávali pozor a udrželi se ve střehu. Sedmičky obecně jsou čísla, která s sebou přinášejí zkoušky, některé i náročné. Není radno věřit každému, kdo se na nás hezky zatváří, důležité věci je třeba si prověřovat a nejen v tomto smyslu dát na svou intuici. Nečestné jednání, které Sedmička mečů často představuje, se ale může týkat i nás samotných. Možná se snažíme vybruslit z nějaké nepohodlné situace a uniknout konfrontaci s druhými. Nebo si stavíme vzdušné zámky, obcházíme realitu a namlouváme si, že je všechno v pořádku. Ať tak nebo jinak, nadcházející období po nás žádá, abychom zůstali pozorní k sobě i druhým a jednali férově.

Co můžete udělat

Zůstaňte poctiví k sobě i druhým. Zeptejte se sami sebe, zda to, co se chystáte udělat, vám prospěje a druhému neublíží. Pročistěte vzduch, komunikujte a buďte maximálně upřímní. Nezapomeňte, že někdy se vyplatí ustoupit.

Na co pozor

Nepřetvařujte se a nelžete. Nevyhýbejte se situacím, které mohou být nepříjemné, přesto je třeba postavit se k nim a najít řešení. Neintrikujte a nejednejte jen ve vlastním sobeckém zájmu, na úkor druhého. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama