reklama

Karta na týden od 20. července: Zachovejte chladnou hlavu a prosaďte své plány

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co kartářka, to trochu jiný způsob výkladu. Některé upřednostňují míchání karet klientem, jiné míchají samy. Ani snímání není jednotné, podobně jako spousta dalších maličkostí. Každá vědma má svůj vlastní systém a nastavení karetního výkladu; důležité je, abyste se při setkání s ní cítili dobře a odcházeli moudřejší, nikoli vystrašení a v depresi. 

Týdnu od 20. července bude vládnout tarotová karta Císař. Ta patří ke skupině karet velké arkány, které udávají hlavní téma výkladu a základní dějovou linku celého "příběhu", kterým lidský život dozajista je.

Význam karty

Císař představuje autoritu, řád, sílu a moc. Je přímočarý, ochotný kdykoli převzít zodpovědnost a chránit slabé. Karta symbolizuje potřebu mít věci pod kontrolou, upřednostňuje pragmatismus a transparentnost činů. Představuje mužský princip, archetyp autority, v konkrétním výkladu často postavu otce. Vyžaduje aktivitu, přímost a respektování pravidel. Podvolíte-li se, odměna vás nemine. I z hlediska numerologie se číslo čtyři v jistém smyslu podobá Císaři. Také ono potřebuje řád a v životě jasná pravidla, nemá rádo změny a život potřebuje mít pod kontrolou.

Co můžete udělat

Zaměřte se na svůj cíl a naplánujte dílčí kroky, které vám usnadní realizaci záměru. Buďte aktivní a přímočaří. Důvěřujte si, jednejte energicky, ale neztraťte sebekontrolu. Zachovejte si chladnou hlavu a ukažte svou přirozenou autoritu. Bude-li třeba, vneste do nastalé situace řád a využijte své aktuální nastavení k prosazení svého plánu. 

Na co pozor

Nejednejte jako špatný vládce. Nebuďte ješitní, nelpěte na detailech, které nijak neovlivní výsledek. Nezneužívejte svou moc a pozici. Nejednejte agresivně a nemanipulujte okolím. Nezapomeňte, že autoritu si nevynutíte; ta přichází přirozeně jako důsledek vašich činů a vnitřního nastavení.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama