reklama

Karta na týden od 18. května: Patová situace, nerozhodnost, potlačované emoce

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Myslíte, že budoucnost se dá ovlivnit? Věříte kartářkám nebo jiným vědmám, anebo se na věštění z čehokoli díváte spíše skepticky?

Existuje řada způsobů i forem, jak věštbu dotyčnému předat, od těch (z mého pohledu) nešťastných, až po varianty "volné", nedogmatické, co vám pomohou otevřít oči, potvrdí, co stejně už dávno tušíte, a nenásilnou formou vás nasměrují. Tímto způsobem se snažím pracovat se svými klienty i já.

Týden od 18. května bude svou energií ovlivňovat tarotová karta Dvojka mečů. Jde o kartu tzv. malé arkány, což je skupina 56 tarotových karet, které dokreslují a do určité míry konkretizují tazateli základní dějovou linku, kterou obvykle určují karty z arkány velké. Ovšem i samostatná karta z malé arkány dokáže udat směr a určitým způsobem ovlivnit dění. Tak je to i v případě karty pro tento týden.

Význam karty

"Klid zbraní", potlačované emoce, nepřístupnost, patová situace, nemožnost se rozhodnout. Možná ještě nenastal ten správný čas pro to, abyste učinili zásadní krok, a tak můžete mít pocit jakési stagnace. Možná jste vnitřně nejistí, nepřesvědčeni o tom, co byste měli udělat, případně co se očekává. Pochybujete o směru, kterým se máte vydat, hledáte řešení, které se dosud neukázalo. Vše má svá pro i proti, misky vah jsou vyrovnané a vy snažíte najít řešení za každou cenu. Aktuálně to však nepůjde, proto jediným správným řešením v tento okamžik je neudělat nic a vyčkat. 

Co můžete udělat

Zamyslete se, zda se příliš neorientujete na hlavu, dejte prostor intuici a pocitům, rozum se pokuste lehce upozadit. Vyčkávejte, pozorujte, složte své pomyslné zbraně. Zachovejte si odstup, buďte trpěliví a vězte, až se ve hře dříve či později objeví nová karta. Ta vám následně pomůže v rozhodování, jakou cestu zvolit.

Na co pozor

Netlačte na pilu, nebuďte urputní, neznepříjemňujte život sobě ani ostatním. Vyhněte se tlaku, nechtějte za každou cenu jednat. Neměňte fungující jen pro změnu samotnou. Uklidněte se a přijměte fakt, že existují i dny, kdy se nemusí vůbec nic dít. Nezavrhujte intuici, věřte na první dojem a pocit. 

reklama
reklama
reklama