reklama

Karta na týden od 14. srpna: Čeká vás láska a romantika, pozor si dejte na závislosti

Léto je stále v plném proudu a další srpnový týden na svém počátku. I tentokrát pro vás máme drobnou karetní nápovědu pro nadcházejících sedm dnů. Pro co bude období vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu bude lepší se vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 14. srpna bude vládnout tarotová karta Rytíř pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Rytíř pohárů je kartou hezkých okamžiků a romantické atmosféry; je tedy ideální pro teplé srpnové dny a stále příjemně vlahé noci. Čeká vás milé období, hluboký nádech uprostřed obyčejných dnů. S rytířem přichází naděje, pokrok a změna, v naprosté většině k lepšímu. Toužíte-li po lásce, nadcházející dny jí budou přát. Úskalí karty se skrývá v iluzi, jíž byste mohli podlehnout. Pohled přes růžové brýle bývá opojný, je ale důležité včas je sundat a snažit se uvidět svět v jeho skutečných barvách. Ať tak nebo jinak, těšte se na radostné okamžiky, které ve vás posílí přesvědčení, že život je - přes všechna svá "ale" - krásný. 

Co můžete udělat

Buďte upřímní a vstřícní, otevřete své srdce lásce a příjemným zážitkům. Neváhejte nabídnout pomoc, ukažte, že máte pochopení pro druhé. Učiňte láskyplné gesto a nebojte se projevit emoce.

Na co pozor

Pozor na idealizování si něčeho nebo někoho. Nepodléhejte sebeklamu, nepromítejte své představy do druhého člověka. Nelžete a nešvindlujte, nesnažte se kličkovat, abyste se vyhnuli pravdě. Pozor na závislosti všeho druhu.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama