reklama

Karta na týden od 13. července: Buďte trpěliví a nehledejte komplikace

Stejně jako každý týden, i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Chtěli byste znát svou budoucnost? A pokud byste ji znali, co by se ve vašem životě změnilo? Budoucnost si tvoříme každým dnem a každým okamžikem ji můžeme změnit, odbočíme-li z původního směru. Karty vám obvykle budoucnost naznačí, ale i ony hovoří o budoucnosti, kterou tvoří vaše aktuální podmínky. 

Týdnu od 13. července bude vládnout tarotová karta 7 pentaklů (mincí). Ta patří ke skupině karet tzv. malé arkány. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkány velké. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Sedmička pentaklů prověří především vaši trpělivost. Je to karta klidu a čekání na úrodu, důležité bude nespěchat. Všechno má svůj čas a nutnou dobu zrání, jinak jsou plody kyselé, nehotové. Vývoj situace se může zdát pomalý a zdlouhavý, jde však o trvalý růst s potenciálem do budoucna. Vaše vynaložená námaha dozajista přinese ovoce, ale jde o otázku času. Sklízet před dozráním se nevyplácí. Karta se hezky doplňuje i s numerologií, kde sedmička je číslem, které se má trpělivosti naučit.

Co můžete udělat

Buďte trpěliví, držte se svých plánů a zachovejte klid. Pracujte na svých plánech, přemýšlejte a užívejte si čas, který se před vámi rozprostřel. Přijměte i stav, kdy situace nejde podle plánu, věci se zdržují a nepostupují kupředu. Čekejte a přemýšlejte také o nových projektech, zdržte se tlaku a spěchu.

Na co pozor

Neseďte netečně s rukama v klíně, nepodléhejte pesimismu a netrpělivosti. Nechtějte věci hned a netrhejte ovoce před tím, než skutečně dozraje. Nehledejte komplikace tam, kde nejsou, nelitujte se a nezveličujte problémy.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama