reklama

Karta na týden od 11. září: S rozhodnutím ještě vyčkejte, objeví se nové okolnosti

Stejně jako každý týden i tentokrát pro vás máme drobnou karetní nápovědu pro nadcházejících sedm dnů. Pro co bude druhý zářijový týden vhodný, nač byste se měli soustředit a čemu bude lepší se vyhnout? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

Foto: Shutterstock

Týdnu od 11. září bude vládnout tarotová karta Dvojka mečů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Dvojka mečů je kartou zdánlivého klidu a neaktivity. Neznamená to ale, že bychom se činnosti vzdávali dobrovolně, ať jde o cokoli. Karta hovoří o situaci, kdy z nějakého důvodu nic dělat nejde. Možná jsme se ocitli v jakémsi patovém bodě a momentálně nezbývá než čekat. Třeba dosud neznáme všechny informace k tomu, abychom se dokázali relevantně rozhodnout. Nebo cítíme vnitřní nesoulad a palčivou nejistotu v souvislosti s dalším krokem. V každém případě však platí, že doba nepřeje změnám a trpělivost se rozhodně vyplatí. "Klid zbraní" je možno využít třeba k tomu, že získáme nové poznatky o záležitosti, kterou potřebujeme vyřešit, případně si jen obyčejně odpočineme a uvolníme svou mysl ze sevření slůvek "musím" a "měl/a bych".

Co můžete udělat

Dopřejte si klid a dostatek času na jakékoli rozhodování. Zachovejte si odstup od situace, kterou potřebujete řešit, teď není ten správný čas na jakékoli závěry. Vnímejte, pozorujte, přemýšlejte, pusťte ale ke slovu také emoce. Ponechte na chvíli prostor věcem, aby se samy staly. Vydržte, váš čas přijde.

Na co pozor

Netlačte na pilu a nechtějte řešení za každou cenu. Nesnažte se měnit to, co prozatím funguje. Nezapomínejte, že ne vždy je nutné věci analyzovat a chápat. Nezavrhujte intuici a nevysmívejte se "špatným" pocitům, občas nás skutečně před něčím varují.

"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama