reklama

Karta na týden od 10. ledna: Pozor na vlastní aroganci, nezaujatý postoj pomůže

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Co nás čeká během nadcházeních sedmi dnů? Jaká energie bude provázet druhý lednový týden, prozradí tarotové karty.

Týden od 10. ledna bude svou energií ovlivňovat Spravedlnost. Jde o kartu tzv. velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. 

Význam karty

Spravedlnost je především kartou rovnováhy a následku. Nemusí nutně znamenat světskou spravedlnost tak, jak ji obvykle chápeme. Přesto v kontextu s jinými kartami a celkovým tématem výkladu může hovořit o soudním jednání, uzavírání smluv, vyřizování úředních záležitostí a podobně. V širším chápání symbolizuje karta pochopení sebe sama, vnitřní nastavení a soulad, srovnání protikladů a vědomí, že neexistují "dobré" a "špatné" věci. Umění záležitosti nehodnotit je základem spokojeného života. Vhled, vnímání souvislostí a přijetí vesmírných zákonů je důležitým tématem karty Spravedlnost. Nic v životě není dobře nebo špatně, existují jen následky toho či onoho jednání. 

Co můžete udělat

Snažte se zůstat nestranní a nezaujatí. Na věci pohlížejte s nadhledem a hledejte širší souvislosti. Přijměte skutečnost, že druhý může mít na věc docela jiný pohled než vy, přesto není jeho chápání "špatně". 

Na co pozor

Neodsuzujte druhé, nebuďte zaujatí. Nepodléhejte konvencím, nemoralizujte. Zapomeňte na aroganci a nečestné jednání, neobviňujte druhé ani sebe.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama