reklama

Karta na týden od 1. srpna: Neztrácejte pokoru a važte si toho, co máte

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 1. srpna bude vládnout tarotová karta Deset pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Desítka pohárů představuje bezpečný přístav, rodinné štěstí, dobré zázemí a harmonii ve vztazích. Nemusí nutně jít jen o rodinu v tradičním slova smyslu, ale o místo, kde se cítíte dobře a nacházíte v něm klid. Máte kolem sebe lidi, kteří vás podporují a mají rádi přes všechny vaše nedostatky - jejich láska není ničím podmíněna. 

Během nadcházejících dnů se budete cítit dobře a pevně ukotveni, báječně bude fungovat i komunikace mezi vámi a okolím. Také v oblasti práce půjde vše hladce, někdy až příliš. Nenechte se ukolébat a važte si s plným vědomím toho, co máte. Přijít může i pocit nudy pramenící z dočasné bezcílnosti (dosáhli jste přece všeho, čeho jste dosáhnout chtěli). Proto zůstaňte i v poklidné době aktivní, aby měly dny ten správný spád.

Co můžete udělat

Buďte přátelští a vstřícní, komunikujte se svým okolím. Vyjadřujte emoce a dávejte najevo svým blízkým, že je máte rádi, sdílejte s nimi své pocity. Využijte příjemné energie a čerpejte ji "do zásoby". 

Na co pozor

Neztrácejte pokoru a neberte věci jako samozřejmost. Važte si toho, co máte, nepohrdejte zdánlivou fádností a každodenní rutinou. Nepouštějte k sobě nudu a snažte se i nadále rozvíjet a udržovat své vztahy.

Denně běží maraton a má jich už 94: Chci jich 500. Dělám to pro nemocné děti, říká | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama